Jūsu uzmanībai piedāvājam pilnīgi jaunu autor-mūzikla izrādi BLACK X WHITE. Melns un balts – tās nav ādas krāsas, bet tie ir pieņemti pretstati gan cilvēka iekšējā pasaulē, gan attieksmē pret ārpasauli.

Mūzikla galvenais aspekts ir būt pārliecinātam par sevi un neiegrimt pelēkuma zonā. Mūzikls sastāv no 14 dziesmu ainām, kuru saturs atspoguļo dažādas jauniešu problēmas, iekšējās pretrunas un viņu vēlmi pēc pašu apliecināšanās.

Skaistas oriģinālas dziesmas, kas sacerētas speciāli šim mūziklam, oriģināla skatuve ar milzīgiem LED ekrāniem un oriģinālu izkārtojumu, stilīga horeogrāfija un galveno izpildītāju spēcīgas balsis ar plašu diapazonu – tas viss vienaldzīgus zālē neatstās!


SIŽETS

Vienā no Eiropas pilsētām dzīvo dvīņu māsas, kuras tika nosauktas dzimšanas brīdī par X Black un X White, tā kā viņas piedzima ar atšķirīgu matu krāsu un viņu vecāki nolēma, ka jāpapildina vienai otru ar tādiem pretstatiem kā burts X. Meitenes izauga ar dažādiem raksturiem un uzskatiem par apkārtējo pasauli. Pārlūkot viņu dzīves piemēru dziesmās, mēs nolēmām iepazīstināt ar mūsdienu jaunatnes problēmām mūsu sarežģītajā pasaulē, lai ikviens varētu saskatīt daiviņu no sevis un savām problēmām un, pateicoties šo dziesmu saturam, kļūt mazliet labākam un pārliecinātākam!

KONTAKTI

AMBER WAY

TĀLRUNIS: +371 2424 0404

E-PASTS: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

WWW.AMBERWAY.COM

© Amber Way